Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: error
km: កំហុស

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Table
km: តារាង

en: Enabled filters
km: ​តម្រងដែល​បាន​បើក​

en: Index
km: លិបិក្រម
