Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Shadow
kn: ನೆರಳು
