Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Table
ku: خشتە

en: Enabled filters
ku: چالاککردنی پاڵێوەکان

en: Index
ku: نوانە
