Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: error
lv: kļūda

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Options
lv: Iespējas

en: Create a new table
lv: Izveidot jaunu tabulu

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Table
lv: Tabula

en: Definition
lv: Definīcija

en: Query
lv: Vaicājums

en: Enabled filters
lv: Iespējotie filtri

en: Changed
lv: Labots

en: cancel
lv: atcelt

en: Index
lv: Rādītājs

en: Delete index
lv: Dzēst indeksu

en: The index has been deleted.
lv: Indekss izdzēsts.
