Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: error
mr: तृटी

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Options
mr: विकल्प
