Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Table
my: ဇယား

en: Index
my: အညွှန်း
