Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: error
nn: feil

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Performance
nn: Ytelse

en: Table
nn: Tabell

en: cancel
nn: avbryt

en: Index
nn: Indeks
