Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: error
os: рæдыд

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс
