Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: error
pl: błąd

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Performance
pl: Wydajność

en: Table
pl: Tabela

en: Base
pl: Podstawa

en: Definition
pl: Definicja

en: Query
pl: Zapytanie

en: Enabled filters
pl: Włączone filtry

en: Changed
pl: Zmieniono

en: cancel
pl: anuluj

en: Index
pl: Indeks

en: Shadow
pl: Cień

en: custom
pl: niestandardowy

en: Base table
pl: Tabela podstawowa

en: Views query
pl: Zapytanie widoku
