Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: error
ru: ошибка

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Options
ru: Настройки

en: Performance
ru: Производительность

en: Table
ru: Таблица

en: Base
ru: База

en: Definition
ru: Определение

en: Query
ru: Запрос

en: Enabled filters
ru: Включённые фильтры

en: Changed
ru: Изменение

en: cancel
ru: отмена

en: Index
ru: Индекс

en: Shadow
ru: Тени

en: custom
ru: дополнительный

en: Tables
ru: Таблицы

en: Base table
ru: Базовая таблица

en: Views query
ru: Запрос представлений
