Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: error
si: දෝෂය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Index
si: පටුන
