Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: error
sk: chyba

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Performance
sk: Výkon

en: Table
sk: Tabuľka

en: Definition
sk: Definícia

en: Query
sk: Dotaz

en: Enabled filters
sk: Povolené filtre

en: Changed
sk: Zmenené

en: cancel
sk: zrušiť
