Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: error
sl: napaka

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Table
sl: Tabela

en: Enabled filters
sl: Omogočeni filtri

en: Index
sl: Indeks
