Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: error
sr: грешка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Changed
sr: Промењен
