Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: error
te: సమస్య

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Performance
te: పనితీరు

en: Table
te: పట్టిక

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: cancel
te: రద్దుచేయి
