Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: error
th: ผิดพลาด

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Table
th: ตาราง

en: Query
th: สอบถาม

en: Enabled filters
th: เปิดใช้งานตัวกรอง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: cancel
th: ยกเลิก
