Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Base
ug: ئاساس

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Delete table
ug: جەدۋەلنى ئۆچۈرۈش
