Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: error
ur: نقص

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
