Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: error
vi: lỗi

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Table
vi: Bảng

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Query
vi: Truy vấn

en: Enabled filters
vi: Các bộ lọc đã kích hoạt

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Index
vi: Chỉ mục

en: custom
vi: tự chọn
