Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: error
az: səhv

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Options
az: Seçimlər

en: Performance
az: Performans

en: Table
az: Cədvəl

en: Definition
az: Tərif

en: Query
az: Sorğu

en: Enabled filters
az: Aktivləşdirilmiş filtrlər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Base table
az: Əsas cədvəl
