Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Base
bo: གཞི

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Enabled filters
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་པའི་ཚགས་རྒྱག་བྱེད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Index
bo: དཀར་ཆག
