Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: error
bs: greška

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Table
bs: Tabela

en: Query
bs: Upit
