Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: error
fa: خطا

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Performance
fa: کارایی

en: Table
fa: جدول

en: Definition
fa: تعریف

en: Query
fa: پرس و جو

en: Enabled filters
fa: فیلترهای فعال

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: cancel
fa: لغو

en: Index
fa: شاخص
