Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: error
gu: ભુલ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Changed
gu: બદલ્યું
