Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: error
hy: սխալ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Enabled filters
hy: Միացված ֆիլտրներ
