Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: error
is: villa

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Options
is: Möguleikar

en: Performance
is: Afköst

en: Table
is: Tafla

en: Definition
is: Skilgreining

en: custom
is: sérsniðið
