Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: error
ka: შეცდომა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Table
ka: ცხრილი
