Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: error
mn: алдаа

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Performance
mn: Хурд

en: Table
mn: Хүснэгт
