Shadow - SQL queries / views optimization (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: error
sv: fel

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Performance
sv: Prestanda

en: Table
sv: Tabell

en: Query
sv: Databasfråga

en: Enabled filters
sv: Aktiverade filter

en: Changed
sv: Ändrad

en: cancel
sv: avbryt

en: Index
sv: Förteckning

en: custom
sv: anpassad

en: Tables
sv: Tabeller

en: Base table
sv: Bastabell

en: Views query
sv: Databasfråga för vy
