Shadowbox (7.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: title
fi: otsikko

en: Remove
fi: Poista

en: None
fi: Ei yhtään

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Galleries
fi: Galleriat

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Global
fi: Yleinen

en: Overlay
fi: Päällys

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Pages or PHP code
fi: Sivuja tai PHP koodia

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fi: Jos valittuna on PHP, syötä %php välissä oleva PHP koodi. Huomaa että virheellisen PHP koodin ajaminen saattaa rikkoa Drupal sivustosi.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
