Shadowbox (7.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: title
pl: tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Global
pl: Globalne

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
