Shadowbox (7.x-3.0-beta4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Pages
id: Halaman

en: title
id: judul

en: Remove
id: Hapus

en: None
id: Nihil

en: Link
id: Tautan

en: Default
id: Bawaan
