Shadowbox (7.x-3.0-beta5) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: title
ca: títol

en: Remove
ca: Suprimeix

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: Galleries
ca: Galeries

en: Original image
ca: Imatge original

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del blog i %blog-wildcard per cada blog personal. %front és la portada.

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
