Shadowbox (7.x-3.0-beta5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: title
fa: عنوان

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: خالی

en: Link
fa: پیوند

en: Default
fa: پیش‌فرض
