Shadowbox (7.x-3.0-beta7) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: title
cs: nadpis

en: Remove
cs: Odstranit

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Global
cs: Globální

en: Initial height
cs: Výchozí výška

en: Initial width
cs: Výchozí šířka

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: You must enter a number between 0 and 10.
cs: Je třeba zadat číslo mezi 0 a 10.

en: You must enter a properly formed hex value (e.g. 000 or 000000 for black.)
cs: Je třeba zadat správně utvořenou hexadecimální hodnotu (např. 000 nebo 000000 pro černou).

en: You must enter a decimal number between 0 and 1.
cs: Je třeba zadat desetinné číslo mezi 0 a 1.

en: 3rd party Shadowbox software not properly installed
cs: Software třetí strany Shadowbox není správně nainstalován

en: Third party !shadowbox software missing
cs: Chybí software třetí strany !shadowbox

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Administer shadowbox
cs: Spravovat shadowbox

en: Shadowbox is disabled.
cs: Shadowbox je vypnutý.
