Shadowbox (7.x-3.0-beta7) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: title
lt: pavadinimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Installed correctly
lt: Įdiegta teisingai

en: Global
lt: Globalus

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: You must enter a number.
lt: Turite įvesti skaičių.

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
