Shadowbox (7.x-3.0-beta7) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: title
sv: titel

en: Remove
sv: Ta bort

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Default
sv: Förvald

en: Galleries
sv: Gallerier

en: Original image
sv: Originalbild

en: gallery
sv: galleri

en: Installed correctly
sv: Installerad utan problem

en: Global
sv: Globalt

en: Animation
sv: Animering

en: Initial height
sv: Initial höjd

en: Initial width
sv: Initial bredd

en: Overlay
sv: Lager

en: Counter type
sv: Typ av räkning

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Resize
sv: Ändra storlek

en: You must enter a number.
sv: Du måste skriva in ett tal.

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Pages or PHP code
sv: Sidor eller PHP-kod

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sv: Om alternativet PHP är valt, ange PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
