Shadowbox (7.x-3.0-beta8) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: title
el: τίτλος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Galleries
el: Γκαλερί

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Installed correctly
el: Εγκαταστάθηκε επιτυχώς

en: Global
el: Καθολικό

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Pages or PHP code
el: Σελίδες ή κώδικας PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
