Shadowbox (7.x-3.0-beta8) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: title
eu: izenburua

en: Remove
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Global
eu: Globala

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
