Shadowbox (7.x-3.0-beta8) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: title
hr: naslov

en: Remove
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Default
hr: Zadano

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Global
hr: Opće

en: Width then height
hr: Širina pa visina

en: Height then width
hr: Visina pa širina

en: Resize duration
hr: Prilagodi trajanje

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Overlay color
hr: Boja prekrivača

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
