Shadowbox (7.x-3.0-beta8) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: title
nl: titel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Galleries
nl: Albums

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: gallery
nl: album

en: Installed correctly
nl: Correct geïnstalleerd

en: Global
nl: Algemeen

en: Animation
nl: Animatie

en: Width then height
nl: Eerst breedte dan hoogte

en: Height then width
nl: Eerst hoogte dan breedte

en: Resize duration
nl: Duur van het schalingseffect

en: Initial height
nl: Initiële hoogte

en: Initial width
nl: Initiële breedte

en: Counter type
nl: Tellertype

en: Skip
nl: Overslaan

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Drag
nl: Slepen

en: You must enter a number.
nl: Voer een getal in.

en: Enable on only the listed pages.
nl: Enkel inschakelen op de aangegeven pagina's.

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
