Shadowbox (7.x-3.0-rc1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: title
sk: názov

en: Remove
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Default
sk: Predvolené

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: gallery
sk: galéria

en: Installed correctly
sk: Nainštalované korektne

en: Global
sk: Globálny

en: Animation
sk: Animácia

en: Width then height
sk: šírka potom výška

en: Height then width
sk: Výška potom šírka

en: Resize duration
sk: Trvanie zmeny veľkosti

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
