Shadowbox (7.x-3.0-rc2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Width then height
bo: ཞེང་ཚད། རྗེས་ནས་མཐོ་ཚད།

en: Height then width
bo: མཐོི་ཚད། རྗེས་ནས་ཞེང་ཚད།

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Overlay color
bo: ཁ་དོག་གབ་པ།

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Pages or PHP code
bo: དྲ་ངོས་སམ་ཡང་ན་PHP་སྒྲིག་ཡིག

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
bo: གལ་སྲིད་PHP གདམ་ཚན་བདམས་ཚེ། %php་བར་དུ་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཇུག་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཡང་དག་མིན་པའི་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal་དྲ་ཚིགས་འཕྲོ་བརླག་འགྲོ་ཉེན་ཡོད།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
