Shadowbox (7.x-3.0-rc2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: title
hi: शीर्षक

en: Remove
hi: हटाएँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
