Shadowbox (7.x-3.0-rc2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Link
fa: واصلی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Global
fa: سراسری

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول جولانما استفاده کنید.

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی جولانما گردد.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
