Shadowbox (7.x-3.0-beta7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Remove
az: Çıxart

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Global
az: Qlobal

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin
