Shadowbox (7.x-4.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: title
et: pealkiri

en: Remove
et: Eemalda

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Galleries
et: Galeriid

en: Original image
et: Algne pilt

en: Global
et: Globaalne

en: Overlay
et: Ülekate

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Libraries
et: Teegid

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
