Shadowbox (7.x-4.0-beta2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: title
gl: título

en: Remove
gl: Quitar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: gallery
gl: galería

en: Installed correctly
gl: Instalado correctamente

en: Video width
gl: Anchura do video

en: Video height
gl: Altura do video

en: Animation
gl: Animación

en: Overlay
gl: Superposición

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
gl: Si se escolle a opción PHP, insira o código PHP entre %php. Teña en conta ca execución de código PHP incorrecto pode inutilizar o seu sitio Drupal.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
