Shadowbox (7.x-4.0-beta2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: title
he: כותרת

en: Remove
he: הסרה

en: Login
he: כניסה

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: gallery
he: גלריה

en: Installed correctly
he: מותקן כהלכה

en: Global
he: כללי

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Libraries
he: ספריות

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
