Shadowbox (7.x-4.0-beta2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: title
lv: virsraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Global
lv: Globāls

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Skip
lv: Izlaist

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: You must enter a number.
lv: Jāievada skaitlis.

en: You must enter a positive number.
lv: Jāievada pozitīvs skaitlis.

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
